لطفا صبر کنید ...

چگونگی و موارد استفاده از لباسهای زیر ضد تشعشع مردانه

اسپرم مردان در اثر تابش امواج الکترومغناطیسی آسیب دیده و این امر موجب تاثیرات منفی بر بارداری سالم دارد. تحقیقات انجام شده در سراسر دنیا اثر محیط آلوده به امواج را بر تعداد، جنبش و کیفیت و مورفولوژی اسپرم را ثابت کرده است. بنابراین توصیه می شود که 2 تا 3 ماه قبل از اقدام به بارداری مردان کمتر در محیط آلوده به امواج الکترومغناطیس قرار بگیرند و از لباس زیر ضد امواج الکترومغناطیس جهت حفظ کیفیت اسپرم استفاده کنند.

تشعشعات و امواج الکترومغناطیس یکی از عوامل اصلی ناباروري در مردان و نقائص کودکان در هنگام تولد است. مطالعات گسترده در زمینه اثرات جانبی امواج

الکترومغناطیس نشان داده که ناباروري در بسیاري از موارد با محل قرارگیري تلفن همراه در جیب شلوار آقایان مرتبط است. در بسیاري از تحقیقات انجام شده نیز سرطان بیضه را از نتایج تابش امواج رادیویی و الکترومغناطیس (RF&EMF) دانسته اند.

 

خواص ضد باکتری، ضد قارچ و ضد بو

خاصیت آنتی باکتریال (Antibacterial) که به دلیل وجود مواد و نانو ساختارهای نقره در داخل لباس بوجود آمده است، کمک بزرگی به سلامت پوستی استفاده کننده نموده و با جلوگیری از رشد و ادامه حیات باکتری‌ها و میکروب‌هایی که در اثر تعریق، آلودگی و یا غیره روی پوست ایجاد می شوند، استفاده طولانی مدت آن را ممکن می­سازد. ضمنا نانو ساختارهای نقره به دلیل توانایی ایجاد حفره در غشای سلولی قارچ و مرگ سلولی آن، پتانسیل بالایی در کاربردهای ضد قارچ (Antifungal) داشته و همچنین دارای خواصی هستند که مستقیماً بر مولکول‌های بو اثر گذاشته و آن‌ها را دستخوش تغییر یا بطورکلی حذف (Deodorant) می‌کنند.


 

شما نظر بدهید
ثبت نظر شما
نظرات کاربران
x
تا کنون نظری ثبت نشده است