لطفا صبر کنید ...

چگونگی و موارد استفاده از لباسهای بارداری ضد تشعشع

سلامت پوشهای آنتی باکتریال و ضدامواج بارداری با محافظت 360 درجه اي در برابر امواج الکترومغناطیس مانند یک سپر محافظ از ورود امواج رادیویی و الکترومغناطیس جلوگیري می کند. این لباس براي زنان بارداري است که امیدوارند امواج به اندام داخلی آنها و کودك در حال رشدشان آسیبی وارد نسازد.

توجه: توصیه می شود که زنان باردار از یک ماه قبل از آغاز بارداري به منظور کاهش هرچه بیشتر تماس امواج الکترومغناطیس با جنین و اندام داخلی از این لباس استفاده کنند.

حتی خانم هاي غیر باردار نیز می توانند براي حفظ حساس داخلی خود در برابر امواج از این پوششها استفاده کنند. این لباس فاقد هرگونه حساسیت پوستی یا آلژي در تماس مستقیم با بدن است و می توان از آن بصورت دائمی استفاده کرد.

خواص ضد باکتری، ضد قارچ و ضد بو

خاصیت آنتی باکتریال (Antibacterial) که به دلیل وجود مواد و نانو ساختارهای نقره در داخل لباس بوجود آمده است، کمک بزرگی به سلامت پوستی خانمها نموده و با جلوگیری از رشد و ادامه حیات باکتری‌ها و میکروب‌هایی که در اثر تعریق، آلودگی و یا غیره روی پوست ایجاد می شوند، استفاده طولانی مدت آن را ممکن می­سازد. ضمنا نانو ساختارهای نقره به دلیل توانایی ایجاد حفره در غشای سلولی قارچ و مرگ سلولی آن، پتانسیل بالایی در کاربردهای ضد قارچ (Antifungal) داشته و همچنین دارای خواصی هستند که مستقیماً بر مولکول‌های بو اثر گذاشته و آن‌ها را دستخوش تغییر یا بطورکلی حذف (Deodorant) می‌کنند.

شما نظر بدهید
ثبت نظر شما
نظرات کاربران
x
تا کنون نظری ثبت نشده است